[mkd_button type=”” target=”_self” icon_pack=”” font_weight=”” text=”Grįžti į Sandėlio apsaugos” link=”https://www.preneta.lt/sandeliavimo-iranga/sandelio-apsaugos/” custom_class=”mygtikas2″]

Mūsų atstovaujamo gamintojo „MPM“ siūlomos apsaugos yra aukščiausios kokybės, ilgaamžės, dėl geros amortizacijos atsparios smūgiams.

Stelažų apsaugos kojoms

Labiausiai pažeidžiama stelažų vieta yra kojos, nes pravažiuojantys krautuvai gali jas kliudyti. Stelažas su pažeista koja nėra patikimas ir ateityje gali dėl to kilti avarija. Mūsų stelažų apsaugos kojoms padės išvengti susidūrimo klaidų. Turime platų asortimentą atramų apsaugų, kurias parinksime pagal Jūsų poreikius ir galimybes.

Apsauginiai stulpeliai

Apsauginiai stulpeliai yra labai tvirti, amortizuojantys, skirti apsaugoti stelažus, įrangą ir krovimo techniką. Pas mus įsigysite apsauginių stulpelių, skirtų lengvajai ir sunkiajai krovimo technikai.

Stelažų apsaugos–barjerai

Siūlome kelių dydžių apsauginius barjerus, kurie montuojami stelažo pabaigoje ir pradžioje. Gali būti įvairių dydžių, pritaikomi esamiems stelažams.

Dvigubi stelažų apsauginiai barjerai

Mes siūlome kelių tipų dvigubus barjerus-stelažų apsaugas, apsaugančias juos iš galų. Barjerai parenkami pagal klientų poreikius:

  • sandėliams, kuriuose naudojama lengvoji krovimo technika;
  • sandėliams, kuriuose naudojama sunkioji krovimo technika;
  • skirti vienos sekcijos stelažams;
  • skirti dviejų sekcijų ir kitokiems stelažams;
  • ir kt.
Scroll to Top