a
Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit duis sed.
Monday - Friday 08:00 - 20:00

Saturday and Sunday - CLOSED

+ 0800 2466 7921

office@mikado-themes.com

34th Avenue

New York, W2 3XE

Top
 

Rampų apsaugos

patikimos, pagamintos pagal šiuolaikiškas technologijas, pasižyminčios tvirtumu.

Tai puikus sprendimas apsaugoti patalpas, vilkikui važiuojant atbuline eiga į pakrovimo ar kitas vietas. Mūsų apsauginiai rampų atmušėjai padeda išvengti transporto priemonių ir pastatų pažeidimų bei sumažina įvairias kitas rizikas, atliekant pakrovimo darbus.

Mūsų rampų apsaugos yra patikimos, pagamintos pagal šiuolaikiškas technologijas, pasižyminčios tvirtumu.

  • Nytrex F rampos atmušėjai pagaminti iš tvirtų Nytrex blokų, pritaikant tinkamą guminį pagrindą (kilimėlį, paviršių), todėl yra žymiai tvirtesni ir plonesni nei paprastos guminės rampų apsaugos.
  • NovoSlider
    NovoSlider tipo apsauginiai rampų atmušėjai apjungia visas geriausias Nytrex medžiagos savybes. Plieninis pagrindas yra cinkuotas, kas apsaugo jį nuo korozijos. Lanksti Nytrex medžiaga gali būti padengta plonu gumos sluoksniu ir garantuoja iki 25 mm įlinkį.
  • Guminės krovimo rampų apsaugos yra pagamintos iš aukštos kokybės gumos mišinio. Jos dažnai pasirenkamos kaip pradinė pastatų įranga dėl mažesnių kaštų.
  • Plastikinės rampų apsaugos pasižymi labai plokščia forma, o raudona spalva palengvina parkavimąsi prie rampos.