[mkd_button type=”” target=”_self” icon_pack=”” font_weight=”” text=”Grįžti į Sandėlio apsaugos” link=”https://www.preneta.lt/sandeliavimo-iranga/sandelio-apsaugos/” custom_class=”mygtikas2″]

Mūsų partnerio ir gamintojo „MPM“ siūlomi apsauginiai atitvarai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl yra ypač tvirti, pasižymi gera amortizacija, atlaiko net ir stiprius smūgius.

Apsauginiai stulpeliai

Šie stulpeliai yra labai tvirti, amortizuojantys, skirti apsaugoti stelažus, įrangą, krovimo techniką ir žmones nuo susidūrimų. Pas mus įsigysite skirtingų matmenų apsauginių stulpelių, skirtų lengvajai ir sunkiajai krovimo technikai, sukomplektuotų su tvirtinimo elementais.

Apsauginiai borteliai

Apsauginiai borteliai padės išvengti sandėlio ar kitų patalpų sienų pažeidimų. Pas mus galite įsigyti įvairių matmenų paprastų ir modulinių apsauginių bortelių.

Apsauginiai barjerai

Stelažų apsauginiai barjerai, skirti apsaugoti stelažus pradžioje ir pabaigoje. Stelažų apsauginiai barjerai dažnai naudojami įvairios gamybinės ar kitokios įrangos, konvejerių, elektros spintų ar kitų objektų apsaugai.

Dvigubi apsauginiai barjerai

Dvigubi moduliniai barjerai, skirti lengvajai ir sunkiajai krovimo technikai, gali būti montuojami nepertraukiamai, pagal jūsų poreikius. Standartinis jų ilgis 1500 mm. Galima užsakyti ir kitokių matmenų barjerų.

Taip pat pas mus rasite dvigubų apsauginių barjerų vienos sekcijos stelažų galų apsaugoms, 1100 mm ilgio.

Tvoros tipo apsauginiai barjerai

Šie moduliniai barjerai garantuos dar geresnę sandėlio ir jo įrangos apsaugą. Jie turi sustiprintą bortelį apačioje. Kampinis jungiamasis elementas „Pedastrian 150“ sujungs tvoras kampu. Taip pat turime apsauginių barjerų, skirtų darbuotojų vaikščiojimo zonų apsaugai. Standartinis jų ilgis 1500 mm, tačiau galima užsakyti kitokių matmenų.

Kolonų apsaugos

Jeigu patalpoje yra kolonų, šios apsaugos padės išvengti jų pažeidimų. Kolonų apsaugos gali būti įvairios, o mūsų specialistai padės jas išsirinkti.

Kiti apsauginiai atitvarai

Apsauginiai barjerų varteliai leis lengvai patekti už tvoros tipo barjero. Ryškios sienų apsaugos amortizuos smūgį ir neleis pažeisti sienų. Vartų ar durų apsaugos idealiai apsaugos įėjimus.

Scroll to Top