a
Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit duis sed.
Monday - Friday 08:00 - 20:00

Saturday and Sunday - CLOSED

+ 0800 2466 7921

office@mikado-themes.com

34th Avenue

New York, W2 3XE

Top
 

Apsauginiai atitvarai

ypač tvirti, pasižymi gera amortizacija, todėl atlaiko net ir stiprius smūgius.

Mūsų partnerio ir gamintojo „MPM“ siūlomi apsauginiai atitvarai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl yra ypač tvirti, pasižymi gera amortizacija, todėl atlaiko net ir stiprius smūgius.

Apsauginiai stulpeliai

Šie stulpeliai yra labai virti, amortizuojantys, skirti apsaugoti stelažus, įrangą, krovimo techniką ir žmones nuo susidūrimų. Pas mus įsigysite skirtingų išmatavimų apsauginius stulpelius, skirtus lengvai ir sunkiai krovimo technikai, sukomplektuotus su tvirtinimo elementais.

Apsauginiai borteliai

Apsauginiai borteliai padės išvengti sandėlio ar kitų patalpų sienų pažeidimų. Pas mus galite įsigyti įvairių išmatavimų paprastus ir modulinius apsauginius bortelius.

Apsauginiai barjerai

Stelažų apsauginiai barjerai, skirti apsaugoti stelažus pradžioje ir pabaigoje. Stelažų apsauginiai barjerai dažnai naudojami įvairios gamybinės ar kitokios įrangos, konvejerių, elektros spintų ar kitų objektų apsaugai.

Dvigubi apsauginiai barjerai

Dvigubi moduliniai barjerai, skirti lengvajai ir sunkiajai krovimo technikai, gali būti montuojami nepertraukiamai, pagal jūsų poreikius. Standartinis jų ilgis 1500 mm. Galima užsakyti ir kitokių išmatavimų barjerus.

Taip pat pas mus rasite dvigubus apsauginius barjerus vienos sekcijos stelažų galų apsaugoms, 1100 mm.

Tvoros tipo apsauginiai barjerais

Šie moduliniai barjerai garantuos dar geresnę sandėlio ir jo įrangos apsaugą. Jie turi sustiprintą bortelį apačioje. „Pedastrian 150“ kampinis jungiamasis elementas sujungs tvoras kampu. Taip pat turime apsauginius barjerus, skirtus darbuotojų vaikščiojimo zonų apsaugai. Standartinis jų ilgis 1500 mm, tačiau galima užsakyti kitokių išmatavimų.

Kolonų apsaugos

Jeigu patalpoje yra kolonų, šios apsaugos padės išvengti jų pažeidimų. Kolonų apsaugos gali būti įvairios, o mūsų specialistai padės jas išsirinkti.

Kiti apsauginiai atitvarai

Apsauginiai barjerų varteliai leis lengvai patekti už tvoros tipo barjero. Ryškios sienų apsaugos amortizuos smūgį ir neleis pažeisti sienų. Vartų ar durų apsaugos idealiai apsaugos įėjimus.