Mes siūlome įvairią, kokybišką sandėlio įrangą, kuri padės jums efektyviai išnaudoti sandėlio plotą, užtikrins prekių ir darbuotojų saugumą bei ilgai tarnaus.

Stelažai

„Preneta“ siūlomi stelažai yra aukštos kokybės, tvirti ir patikimi ilgam naudojimui. Rasite įvairių tipų stelažų, tinkančių ir stambioms, sunkioms, ir lengvesnėms prekėms bei produktams. Tai paletiniai, įvažiuojamieji, „Cantilever“, gravitaciniai, lentyniniai stelažai.

[mkd_button type=”” target=”_self” icon_pack=”” font_weight=”” text=”Plačiau” custom_class=”mygtukas1″ link=”https://www.preneta.lt/sandeliavimo-iranga/stelazai/”]

Sandėlio, stelažų apsaugos, rampų apsaugos

Mūsų atstovaujamo gamintojo „MPM” siūlomos apsaugos yra aukščiausios kokybės, pasižymi ilgaamžiškumu, dėka geros amortizacijos yra atsparios smūgiams. Pasirinkdami kokybiškas stelažų apsaugas išvengsite įvairių nemalonumų ateityje, sandėliavimo įranga bus geriau apsaugota, sutaupysite laiką ir pinigus.

[mkd_button type=”” target=”_self” icon_pack=”” font_weight=”” text=”Plačiau” custom_class=”mygtukas1″ link=”https://www.preneta.lt/sandeliavimo-iranga/sandelio-apsaugos/”]
Scroll to Top