a
Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit duis sed.
Monday - Friday 08:00 - 20:00

Saturday and Sunday - CLOSED

+ 0800 2466 7921

office@mikado-themes.com

34th Avenue

New York, W2 3XE

Top
 

Sandėliavimo įranga

Teikdami prioritetą kokybei, galime jums pasiūlyti aukščiausios klasės sandėliavimo įrangą už palankią kainą

Mes siūlome įvairią, kokybišką sandėlio įrangą, kuri padės jums efektyviai išnaudoti sandėlio plotą, užtikrins prekių ir darbuotojų saugumą bei ilgai tarnaus.

Stelažai

„Preneta“ siūlomi stelažai yra aukštos kokybės, tvirti ir patikimi ilgam naudojimui. Rasite įvairių tipų stelažų, tinkančių ir stambioms, sunkioms, ir lengvesnėms prekėms bei produktams. Tai paletiniai, įvažiuojamieji, „Cantilever“, gravitaciniai, lentyniniai stelažai.

Plačiau

Sandėlio, stelažų apsaugos, rampų apsaugos

Mūsų atstovaujamo gamintojo “MPM” siūlomos apsaugos yra aukščiausios kokybės, pasižymi ilgaamžiškumu, dėka geros amortizacijos yra atsparios smūgiams. Pasirinkdami kokybiškas stelažų apsaugas išvengsite įvairių nemalonumų ateityje, sandėliavimo įranga bus geriau apsaugota, sutaupysite laiką ir pinigus.

Plačiau

Ženklinimo dažai ir žymėjimo juostos

Aukštos kokybės ženklinimo dažai yra įvairių spalvų, jie greitai nudžiūsta, ilgai išlieka kaip nauji, tinka naudoti viduje ir lauke. Grindų ženklinimo vežimėlis padės tiksliai sužymėti grindis, reikiamo storio linijomis ir rodyklėmis.
Grindų žymėjimo juostos tinka pramonės ir prekybos įmonėms, logistikos sandėliams, oro uostams, prekybos centrams, sporto aikštelėms, laboratorijoms, įvairiems sandėliams žymėti.

Plačiau

Panoraminiai, sferiniai veidrodžiai

Šie veidrodžiai užtikrina gerą matomumą sandėlyje net ir nematomose zonose. Jie padeda išvengti susidūrimų, sumažina avarijų skaičių, nes leidžia stebėti aplinką iš visų pusių.
Jūsų sandėlis gali būti dar saugesnis ir efektyviau išnaudojamas su tinkama sandėliavimo įranga. Ji taip pat padės greitai orientuotis, surasti reikiamus produktus, todėl sutaupys laiką bei energiją.

Plačiau