a
Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit duis sed.
Monday - Friday 08:00 - 20:00

Saturday and Sunday - CLOSED

+ 0800 2466 7921

office@mikado-themes.com

34th Avenue

New York, W2 3XE

Top
 

Stelažų remontas

Remontuojame stelažus nenukraudami jų

Žinome, kad sandėliuose, gamybos procesų metu, kur naudojama sandėliavimo technika, dažnai įvyksta įvairių incidentų. Dėl to nukenčia sandėliavimo įranga ir prekių laikymo stelažai. Viena iš pačių pažeidžiamiausių jų vietų yra atramos (kojos).

Pažeidus stelažų kojas, sandėliuoti prekes ant jų yra nesaugu. Dėl deformuotos kojos gali nukentėti dirbantys žmonės, kristi ir susigadinti prekės, todėl reikalingas sandėlio remontas.

Pakeisti stelažo koją nėra taip paprasta

Pakeisti pažeistą koją yra sudėtingas procesas, nes reikia nukrauti iš abiejų pažeistos atramos pusių visas prekes, nuardyti skersinius stelažo elementus, nuardyti rišamąsias kojų dalis ir pan.

Pažeista koja dažnai deformuoja ir rišamąsias dalis bei porinę atraminę koją, todėl pritaikyti naują – yra sudėtinga, be to keičiant pažeistą atramą nauja, tvirtinimo vietos prie grindų sutampa, o incidento metu, beveik visada yra pažeidžiamos ir tvirtinimo prie grindų detalės (ankeriai). Prisukti toje pačioje vietoje naujus – yra sudėtinga, o ir grindų danga toje vietoje, paprastai būna nebe tokia stipri.

Mes siūlome kitą sprendimą – pažeistas kojas remontuoti ir net nenukraunat produkcijos.

Kaip atliekamas stelažų remontas

Stelažas, su pažeista atramine koja, sukeliamas specialia originalia įranga. (Prekių nukrauti nereikia, laikinai reikia atlaisvinti dvi atrinkimo vietas.)

Pažeista kojos dalis tiksliai nupjaunama specialia akumuliatorine, šalto pjovimo, kibirkščių nesukeliančia įranga. Sumontuojama pagal stelažus pagaminta remontinė koja, kuri prie grindų tvirtinama kitose vietos nei buvo pažeistoji.

Visas procesas užtrunka apie 30 min

Kodėl verta remontuoti?

Stelažų remontui naudojamos tik labai aukštos kokybės medžiagos ir tvirtinimo dalys, bei profesionali aukštos kokybės įranga, todėl suremontuotos kojos kokybė niekuo nenusileidžia originalios kojos kokybei (daugeliu aspektų yra žymiai stipresnė ir atsparesnė smūgiams).

Stelažo remontas užtrunka trumpai (apie 30 min). Remonto metu nėra naudojamos didelių gabaritų dalys (kaip stelažo koja, bei skersiniai), kurie užtveria pravažiavimus, nenaudojami jokie įrankiai ar įrengimai, kuriems reikia elektros laidų ir kabelių, kurie trukdo sandėlio darbui, todėl sandėlio remontas nereikalauja sustabdyt jame vykstančių darbų.

Stelažų remonto kaina apskaičiuojama kiekvienam atvejui individualiai, įvertinant konkrečius jų pažeidimus bei darbų sudėtingumą.