a
Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit duis sed.
Monday - Friday 08:00 - 20:00

Saturday and Sunday - CLOSED

+ 0800 2466 7921

office@mikado-themes.com

34th Avenue

New York, W2 3XE

Top
 

Paslaugos

TAI KOKYBIŠKAS, ATSAKINGAS SANDĖLIO APTARNAVIMAS, ATLIEKAMAS PATYRUSIŲ EKSPERTŲ

„Preneta“ teikiamos paslaugos – tai kokybiškas, atsakingas sandėlio aptarnavimas, atliekamas patyrusių ekspertų.

Sandėlio inspektavimas (patikra)

Mūsų specialistai yra aukščiausios kategorijos sandėlio patikros ekspertai, turintys tarptautinius sertifikatus. Reguliari sandėlio patikra būtina, nes intensyviai jį eksploatuojant įvyksta susidūrimai su stelažais, dėl kurių šie tampa deformuoti ir nesaugūs naudoti. Sandėlio inspektavimas užtikrina darbuotojų ir produktų saugumą.

Plačiau

Stelažų montavimas

Mūsų specialistų teikiama stelažų montavimo paslauga užtikrins saugumą sandėlio darbuotojams ir laikomiems stelažuose produktams.

Plačiau

Stelažų remontas

„Preneta“ specialistai, aptikę stelažų deformacijas, profesionaliai ir greitai jas pašalins. Dažniausiai tenka remontuoti stelažų kojas. Su originalia įranga kojos suremontuojamos vos per 30 minučių, tam net nereikia sustabdyti veiklos sandėlyje ir nukrauti stelažų.

Plačiau

Grindų ženklinimas

Sandėlio grindų ženklinimas atliekamas profesionaliomis, greitai džiūstančiomis, įvairiomis savybėmis pasižyminčiomis priemonėmis. Jūsų sandėlio grindys, paženklintos dažais ar juostomis leis dar efektyviau išnaudoti sandėlio erdvę ir išvengti avarijų.

Plačiau

Sandėlio grindų remontas

Viena iš aktualiausių sandėliavimo ar gamybinių erdvių problemų – grindys. Jomis nuolatos ir reguliariai juda tonas sveriantys autokrautuvai. Eksploatuojant neišvengiamai atsiranda pažeidimų, o ypatingai daug – grindų siūlėse. Laikui bėgant, neskubant tų pažeidimų tvarkyti, problema tik didėja, o remonto kaštai auga. Profesionaliai atliktas atnaujinimas – mažesnės išlaidos ateityje.

Plačiau