UAB „Preneta“ viena iš pirmųjų Baltijos šalyse pradėjo teikti logistikos objektų profesionalias inspektavimo paslaugas – specializuojamės sandėliavimo patalpų, stelažų priežiūros ir remonto srityse. Taip pat sėkmingai bendradarbiaujame su prekybos įmonėmis ir gamyklomis.

Daugiau nei penkerius metus veikiančioje saugaus sandėliavimo konsultacijų bendrovėje dirba Didžiojoje Britanijoje sertifikuoti ekspertai.

Nuolatos lankydamiesi sandėliuose pastebime, kad vis dar per mažai dėmesio skiriama saugai, dėl to neretai nukenčia tiek įvairių organizacijų personalas, tiek ir kilnojamasis ir nekilnojamasis turtas.

Tarp „Prenetos“ klientų – ir tarptautinės Vakarų Europos bendrovės.

Įmonėje dirba sertifikuoti ekspertai

UAB „Preneta“ darbuotojai yra įgiję sandėlių inspektavimo ir priežiūros, stelažų remonto sertifikatus Jungtinėje Karalystėje. Mūsų specialistai bendradarbiauja su viena iš didžiausių Jungtinės Karalystės sandėlių priežiūros ir remonto įmonių „The Rack Group Ltd“, užimančią aukštą vietą pasaulinėje rinkoje. Mūsų specialistai su „The Rack Group Ltd“ darbuotojais dalijasi darbo patirtimi ir naujovėmis. specialistai turi „The Rack Group Ltd“ išduotus ekspertų sertifikatus, kuriuos pripažįsta visos didžiausios Jungtinės Karalystės „Blue chip“ įmonės.

[mkd_blockquote text=”Sandėliavimo sistema veikia puikiai, kai laikomasi taisyklių”]

Sertifikuotų ekspertų reguliariai atliekamas sandėlio inspektavimas ir stelažų patikra reikalingi, nes padeda išvengti nelaimingų atsitikimų, pažeistų prekių ir netgi sužeistų žmonių. Intensyviai naudojant stelažus neišvengiamai atsitrenkiama, konstrukcijos deformuojasi, dėl to negalima užtikrinti saugaus eksploatavimo. Įvykus avarijai sandėlio valdymas sutrinka, o sutvarkyti išnaudojama daug energijos ir laiko.

ES Sandėliavimo taisyklės (EN 15635) nurodo, kad reguliari stelažų  patikra turi būti atliekama kartą per savaitę, o kartą per 12 mėnesių turi būti atliktas sertifikuotų specialistų inspektavimas. UAB „Preneta“ komanda pasiruošusi apmokyti Jūsų darbuotojus atlikti reguliarią savaitinę apžiūrą.

Mums rūpi, kad jūsų sandėliai būtų valdomi efektyviai ir saugiai. Tik profesionalų priežiūra padės išvengti nelaimingų atsitikimų, sugadintų prekių ar produktų. Kreipkitės į UAB „Preneta“ specialistus, pasirūpinsime, kad sandėlį valdytų profesionalai, o Jūs maksimaliai išnaudosite patalpų plotą.

Scroll to Top