a
Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit duis sed.
Monday - Friday 08:00 - 20:00

Saturday and Sunday - CLOSED

+ 0800 2466 7921

office@mikado-themes.com

34th Avenue

New York, W2 3XE

Top
 

Apie mus

Tarp „Prenetos“ klientų – ir tarptautinės Vakarų Europos bendrovės.

UAB „Preneta“ viena iš pirmųjų Baltijos šalyse pradėjo teikti logistikos objektų profesionalias inspektavimo paslaugas – specializuojamės sandėliavimo patalpų, stelažų priežiūros ir remonto srityse. Taip pat sėkmingai bendradarbiaujame su prekybos įmonėmis bei gamyklomis.

Daugiau nei penkerius metus veikiančioje saugaus sandėliavimo konsultacijų bendrovėje dirba Didžiojoje Britanijoje sertifikuoti ekspertai.

Nuolatos lankydamiesi sandėliuose pastebime, jog vis dar per mažai dėmesio skiriama saugumui, dėl ko neretai nukenčia tiek įvairių organizacijų personalas, tiek ir kilnojamasis bei nekilnojamasis turtas.

Tarp „Prenetos“ klientų – ir tarptautinės Vakarų Europos bendrovės.

Įmonėje dirba sertifikuoti ekspertai

„Preneta“ darbuotojai yra įgiję sandėlių inspektavimo, sandėlių priežiūros, stelažų remonto sertifikatus Jungtinėje Karalystėje. Mūsų specialistai bendradarbiauja su viena iš didžiausių Jungtinės Karalystės sandėlių priežiūros ir remonto įmonių „RACK GROUP LTD“, užimančią aukštą vietą pasaulinėje rinkoje. Mūsų specialistai su „RACK GROUP LTD“ darbuotojais dalijasi darbo patirtimi ir naujovėmis. specialistai turi RACK GROUP LTD išduotus ekspertų sertifikatus, kuriuos pripažįsta visos didžiausios Jungtinės Karalystės „Blue chip“ įmonės.

Sandėliavimo sistema veikia puikiai, kai laikomasi taisyklių

Sertifikuotų ekspertų, reguliariai atliekamas sandėliavimo inspektavimas ir stelažų patikra reikalingi, nes padeda išvengti nelaimingų atsitikimų, prekių pažeidimų ir netgi dirbančių žmonių sužeidimo. Intensyviai naudojami stelažai neišvengia atsitrenkimų, konstrukcijos deformacijų, dėl kurių negali užtikrinti saugaus eksploatavimo. Įvykus avarijai sandėlio valdymas sutrinka, o sutvarkymui išnaudojama daug energijos ir laiko.

ES Sandėliavimo taisyklės (EN 15635) nurodo, kad reguliari stelažų  patikra turi būti atliekama kartą per savaitę, o kartą per 12 mėnesių turi būti atliktas sertifikuotų specialistų inspektavimas. „Preneta“ komanda pasiruošusi apmokyti Jūsų darbuotojus atlikti reguliarią savaitinę apžiūrą.

Mums rūpi, kad jūsų sandėliai būtų valdomi efektyviai ir saugiai. Tik profesionali priežiūra užkardys nelaimingus atsitikimus bei prekių ar produktų sugadinimą. Kreipkitės į „Preneta“ specialistus, pasirūpinsime profesionaliu sandėlio valdymu, o Jūs maksimaliai išnaudosite patalpų pajėgumus.